Farmakim

Farmakim Laboratuvar Malzemeleri Ltd. Şti.

Farmakim, ülkemizde faaliyet gösteren üniversite, ar-ge, sanayi ve kalite kontrol laboratuvarlarının ihtiyacı olan kimyasallar ve cam malzemelerinin ithalatı ve satışını gerçekleştirmek amacıyla 1978 yılında Eren Satır tarafından kurulmuştur.

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışıyla büyüyen firmamız, derin bilgi birikimine sahip deneyimli kadrosu ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin anahtar teslim laboratuvar kuran, total bir çözüm ortağı haline gelmiştir.

Farmakim son on yıl içinde önemli bir değişim geçirmiştir. Bu değişim iki konuda olmuştur. Birincisi faaliyet alanının genişletmesi, ikincisi de satılan birçok ürünün Türkiye tek ve yetkili temsilcisi olunmasıdır. Bu değişim kapsamında, faaliyet alanlarına zaman içinde cam ve ilaç endüstrisi ile sağlık sektörünü de eklemiştir.

Farmakim, ACM, Bipea, Excelsior Scientific, İlis, Lautenschlaeger, KEN, Marposs (Cam Konteyner sektörü), Masitek, Mesa Labs, Metop, Poulten Graf, Propper, Rodwell, Somex, Soluscope tek ve yetkili temsilcisidir.

Dünyanın birçok yerinde bulunan iş ortakları ile sadece Türkiye’de değil, Irak gibi komşu ülkeler, Türki Cumhuriyetler ve BAE, SAK gibi bölge ülkelerde de hizmet veren bir yapı ve birikime sahiptir.

Misyonumuz; faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, dünya çapında konusunda uzman olan üreticilerle çalışarak müşterilerimize en kaliteli ve son teknoloji ürün ve cihazları sunarak işlerini Dünya standartlarında yapmalarına katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz; sattığımız ürünlerle ilgili müşterilerimize karşı sorumluluğumuzu tam ve mükemmel bir şekilde yerine getirebilmek adına yurt dışında ürünlerini sattığımız firmaların Türkiye tek ve yetkili temsilcisi olarak çalışmak ve mümkün mertebe yalnızca onların ürünlerinin satışını yapmaktadır. Bu firmaları seçerken ortak değerlerimizin bulunduğu köklü firmalar olmalarına azami dikkat göstermekteyiz.

Müşterilerimize satış öncesi ve sonrası onları tatmin edecek hizmeti sunmak ve onların uzun vadeli bir çözüm ortağı olmak idealimizdir.

Bu idealin bir parçası olarak, müşterilerimiz gibi iş ortaklarımızın ve çalışma arkadaşlarımızın da güven duyduğu, öğrenmeye açıklık, çevreye ve insana saygı gibi ortak değerler çerçevesinde çalışmaktan mutlu oldukları bir aile olmaya çabası içindeyiz.

Farmakim, gerek yurt içi gerek yurt dışı müşterilerini her zaman yenilikçi ve özellikli ürünlerle buluşturan ve onların işlerinde bir değer üretmesi ve bir fark yaratması konusunda öncü olacaktır.

Bipea Yeterlilik Testleri Partneri

Farmakim logo
Daha fazla bilgi için Pınar Gevrek'i 0530 955 76 32 numaralı telefondan arayabilir
ya da yt@farmakim.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.